png gmina      bip      facebook

ułatwienia dostępu
  • awc
  • ligwsi
  • Slid
  • Slid1
  • 09
  • 09
  • 09

Pod koniec marca rozpocząć miał się nowy sezony Ligi Gminnej w piłce nożnej. Niestety sytuacja spowodowana koronawirusem oraz obostrzenia wprowadzone przez rząd zmusiły nas do odłożenia w terminie lub odwołania imprez sportowych. Na szczęście najnowsze rozporządzenie daje zielone światło w sprawie organizacji imprez sportowych i rekreacyjnych.

W myśl Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od 30 maja możliwe będzie między innymi organizowanie imprez sportowych do 150 osób bez udziału publiczności. Chcąc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo osobom kochającym sport, będziemy starali się organizować turnieje sportowe w zmienionej formie zgodnie z obowiązującymi zasadami. Na początek do gry wraca Liga Gminna!

Pierwsza kolejka ligi odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 7 czerwca o godzinie 10. Niestety zgodnie z wytycznymi, impreza odbędzie się bez kibiców - wstęp na krzycki orlik będą mieli wyłącznie zawodnicy, media oraz obsługa zawodów. Zawodnicy zostaną poinstruowani o wszelkich zasadach dotyczących bezpieczeństwa. Ponadto z uwagi na 3 spotkania w każdej kolejce, a nie 4 jak w poprzednich latach (w tym roku Zbarzewo zrezygnowało z udziału w lidze), mecze będą odbywać się o pełnych godzinach - tak, by nie grających ze sobą drużyn nie mieli styczności. 

W ramach tegorocznej ligi, rozegrana zostanie wyłącznie jedna runda.

W zakładce "Liga Gminna" na górze strony znajduje się aktualny terminarz, tabela i statystyki. 

Po każdej kolejce na naszej stronie ukaże się fotorelacja z każdego meczu oraz opisy spotkań.

Aktualny terminarz

 

 

12 Lip
Zajęcia Jogi
12 07 11:00 - 12:00
19 Lip
IV kolejka Ligi Gminnej
19 07 10:00 - 13:00
19 Lip
Zajęcia Jogi
19 07 11:00 - 12:00
Zobacz wszystkie Dodaj wydarzenie

Mapa tras rowerowych

bnr

bnr

bnr