png gmina      bip      facebook

ułatwienia dostępu
Gala Sportu podsumowująca Plebiscyt Sportowy Gminy Włoszakowice odbędzie się już o po raz czwarty. Jest zwieńczeniem Plebiscytu i jednocześnie nagrodą dla wszystkich osób, które w sposób nieprzeciętny reprezentowały sportowe wartości promując siebie oraz naszą gminę. 
 
 gala
 
Specjalnie z myślą o wszystkich osobach, które związały swoje życie ze sportem oraz godzą życie prywatne z trenowaniem i startem w zawodach cztery lata temu powstał Plebiscyt. Często z uwagi na prace, życie rodzinne postawienie na sportowy sposób spędzania wolnego czasu wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Cieszymy się, iż możemy podziękować i nagrodzić choć w minimalnym stopniu za ich zaangażowanie i prezentowanie wspaniałych wartości sportowych.

Gala Sportu odbędzie się 29 lutego. Podczas sobotniego wieczoru w Pałacu Sułkowskich zostaną wręczone statuetki dla Sportowca Roku, Działacza Roku, Młodzieżowca Roku, Trenera Roku, Imprezę Roku oraz Nagrodę Specjalną.
Artystyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Retrospective. Zapraszamy do zapoznania się z historią oraz twórczością zespołu.
FOTO
 

Retrospective to zespół‚ działający na rynku muzycznym już przeszło 10 lat. Formacja wypracowała swój własny, charakterystyczny styl, będący wariacją na temat szeroko rozumianego rocka progresywnego, art rocka i mocniejszych metalowych brzmień. Zespół‚ nie zamyka się ściśle w jednej stylistyce, potrafi kreować klimatyczne muzyczne pejzaże przepełnione emocjami, ale również zaskoczyć słuchacza ostrym, rockowym brzmieniem.
Formacja występowała u boku takich wykonawców jak: Riverside, Fish, RPWL, Antimatter, Big Big Train, Behemoth, Threshold, Subsignal, Lazuli, Disperse, Coma, Illusion, Dżem, Turbo, Fismoll, Materia, Edyta Bartosiewicz. Grupa zagrała ponad 200 koncertów w Polsce oraz w Europie.

FOTO 1

(info: Portfolio)