png gmina      bip      facebook

ułatwienia dostępu
3 lutego 2020 roku o godzinie 00:00 rozpoczyna się II etap Plebiscytu Sportowego Gminy Włoszakowice 2020. Od tego momentu będzie można głosować na swoich kandydatów poprzez wysłanie wiadomości SMS.  Gorąco zachęcamy do udziału – wysłanie SMS jest darmowe.
IV edycja Plebiscytu Sportowego wkracza w decydująca fazę – wybór najlepszych poprzez głosowanie SMS. Co zrobić, żeby oddać głos?

Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pomocą SMS‐ów. Aby zagłosować na swojego kandydata, należy wysłać SMS na numer 4322 w treści wpisując odpowiedni prefix i numer kandydata.
Prefixy:
SPORTOWIEC
JUNIOR
DZIALACZ
TRENER
IMPREZA

Przykład: Jeśli chcemy zagłosować na sportowca o numerze 9 należy wysłać SMS o treści SPORTOWIEC.9

UWAGA: W JEDNEJ WIADOMOŚCI SMS MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ WYŁĄCZNIE NA JEDNEGO KANDYDATA LUB IMPREZĘ. SMS W KTÓRYM ZNAJDOWAĆ BĘDZIE SIĘ WIĘCEJ NIŻ JEDEN NUMER NIE BĘDZIE LICZONY. (przykład: SPORTOWIEC.1.2 – BŁĄD)

Po odpowiednim prefixie należy umieścić kropkę. Należy pamiętać, by nie stosować polskich znaków.

Wysłanie SMS jest darmowe – Organizator nie pobiera dodatkowych opłat. Organizator nie bierze odpowiedzialności za opłaty pobrane przez operatora sieci komórkowej numeru telefonu, z którego wysłano SMS.
Głosujący mogą wysłać maksymalnie trzy wiadomości SMS w Plebiscycie  z jednego numeru telefonu na każdą kategorię.
Po wykorzystaniu limitu wiadomości SMS, dalsze głosowanie będzie niemożliwe.
Wysłanie przez Głosującego wiadomości SMS jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
 
 SPORTOWIEC ROKU 2019

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2019

DZIAŁACZ ROKU 2019

TRENER ROKU 2019

IMPREZA ROKU 2019