Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zgłoszenia na XXIX Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi im. Józefa Lipowego

 Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

3 maja w Bukówcu Górnym odbędą się XXIX Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi im. Józefa Lipowego. Zapraszamy do zapoznania się z krótką informacją na temat zgłoszeń.

Zawody konne wracają po przerwie spowodowanej pandemią. W tym roku przygotowaliśmy dwie kategorie:

  • Kategoria Par Koni Dużych
  • Kategoria Par Koni Małych.

Podobnie jak w latach poprzednich podczas przejazdu przez Bukówiec Górny, do udziału w którym zobowiązani są wszyscy startujący, dokonana zostanie ocena wyglądu pojazdów oraz powożących z luzakami ubranymi w stroje historyczne, tj. ludowe stroje chłopskie występujące na terenie gminy Włoszakowice, stroje pańskie, mieszczańskie, wojskowe, organizacji strzeleckich i sportowych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami podczas startu powożący oraz luzak zobowiązani są do przejazdu w prawidłowo założonym i zapiętym, kasku ochronnym.

Zgłoszenia wraz z oświadczeniami i klauzulą RODO oraz regulamin zawodów znajdują się poniżej tekstu.

Prawidłowo wypełnione zgłoszenie należy wysyłać na adres: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. K. Kurpińskiego 29, 64-140 Włoszakowice, dostarczyć osobiście do biura GOSiR lub przesłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 29 kwietnia 2022 r. do godziny 12:00. W wyżej wyznaczonym terminie opłata startowa wynosi 60 zł. W przypadku zgłoszenia do zawodów po tym terminie, opłata startowa wynosić będzie 100 zł.

Wszystkie opłaty proszę uiszczać na konto Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, BS Włoszakowice 11 8661 0009 2001 0000 4154 0001 W tytule przelewu proszę napisać: Zawody zaprzęgowe oraz imię i nazwisko powożącego.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod numerem 65 525 29 64 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

regulamin  ośiwadczenie POWOŻĄCY  ośiwadczenie LUZAK

ZGODA OPIPEKUN POWOŻĄCY  ZGODA OPIPEKUN LUZAK  rodo

karta  PROGRAM

2 Gru
XXIX ZŁAZ MIKOŁAJKOWY
02 12 10:00 - 14:00
3 Gru
Jarmark Gwiazdkowy
03 12 15:00 - 20:00
Zobacz wszystkie Dodaj wydarzenie

button GTS

Mapa tras rowerowych

Mapa atrakcji turystycznych

Stacja Meteo w Boszkowie

Rodo flaga Uni Europejskiej

ETR