Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Wraca Liga Gminna

 Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

Już dziś po prawie dwumiesięcznej przerwie wraca nasza liga. Do końca rozgrywek pozostały zaledwie trzy kolejki. Kto ma szansę na zwycięstwo?

Aktualnie najbliżej tego osiągnięcia są zawodnicy z Włoszakowic. Do tej pory zgromadzili 19 punktów i o 4 „oczka” wyprzedzają Szoguny Krzycko Wielkie. Na trzecim miejscu z 13 punktami plasuje się Bukówiec Górny i jest to ostatnia drużyna, która ma szanse na tytuł. Grotniki Team, które znajdują się na 4 miejscu tracą do lidera 10 punktów, więc Mistrzem już w tym roku nie zostaną.

Dzisiejsza kolejka jest kluczowa dla walki o mistrzostwo – jeśli Włoszakowice mecz z Szogunami wygrają to zapewnią sobie tytuł mistrzowski 2022, nawet w przypadku zwycięstwa Bukówca Górnego. Każdy inny wynik przedłuża szanse Krzycka i Bukówca na zwycięstwo w lidze.

Grotniki Team ciągle mają szanse na wicemistrzostwo. Aby tego dokonać czeka ich jednak trudne zadanie, gdyż czekają ich mecze z Włoszakowicami i Krzyckiem Wielkim. Jezierzyce Kościelne w najlepszym razie mogą zając miejsce 3. W tej kolejce zmierzą się ze Zbarzewem. Zbarzewiacy jak dotąd nie zdobyli jeszcze punktu, oddając aż dwa mecze walkowerem. Być może jednak w ostatnich trzech kolejkach przebudzą się i sprawią niespodziankę.

Tabela

W tabeli fair play wciąć bez kar indywidualnych pozostaje Bukówiec Górny. Jedną kartką ukarani zostali zawodnicy z Grotnik a dwiema zwodnicy z Jezierzyc Kościelnych.

Klasyfikacja fair play

W klasyfikacji strzelców na pierwszym miejscu znajdują się wspólnie Karol Miś z Włoszakowic i Kacper Łeszyk z Szogunów Krzycko Wielkie. Obaj strzelili po 7 bramek. Za nimi znajdują się Artur Łupicki z Bukówca Górnego, Oskar Grześkowiak z Grotnik oraz Patryk Hałupka ze Zbarzewa, którzy strzelili po 7 bramek.

Klasyfikacja króla strzelców

Zapraszamy kibiców na VIII kolejkę – 26 sierpnia, godzina 20 – Kompleks Boisk Sportowych „ORLIK” w Krzycku Wielkim.

Arkadiusz Szymczak

2 Gru
XXIX ZŁAZ MIKOŁAJKOWY
02 12 10:00 - 14:00
3 Gru
Jarmark Gwiazdkowy
03 12 15:00 - 20:00
Zobacz wszystkie Dodaj wydarzenie

button GTS

Mapa tras rowerowych

Mapa atrakcji turystycznych

Stacja Meteo w Boszkowie

Rodo flaga Uni Europejskiej

ETR