Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przed nami ostatnia kolejka Ligi Gminnej

 Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

Po trwających prawie pół roku zmaganiach, w najbliższą niedzielę zakończy się 10 edycja Ligi Gminnej. W tym roku na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zwycięzca jest już znany.

Po raz piąty zwycięzcą ligi została drużyna z Włoszakowic. Na swoim koncie piłkarze zgromadzili jak dotąd 22 punkty i o 3 wyprzedzają obrońców tytułu z Bukówca Górnego. Co prawda, jeśli w ostatniej kolejce Włoszakowice się potkną i przegrają a Bukówiec Górny zdobędzie 3 punkty to obie drużyny zrównają się punktami, lecz w bezpośrednich spotkaniach korzystniej wypadli zawodnicy nowych mistrzów.

„Pudło” w tym roku zamykają Szoguny Krzycko Wielkie. Drużyna pewna jest już 3. miejsca, lecz przy korzystnym układzie mogą wyprzedzić Bukówiec Górny. W ostatnim spotkaniu Szoguny zmierzą się z drużyną Grotniki Team, które zajmują miejsce 4 i na tej pozycji rozgrywki zakończą.

Na 5. miejscu sezon zakończą Jezierzyce Kościelne, a na miejscu 6 - Zbarzewo.

tabela IX 2022

W klasyfikacji Fair Play duże szanse na zwycięstwo ma Bukówiec Górny, którego zawodnicy jak dotąd nie otrzymali żadnej kartki. Po piętach depczą im jednak zawodnicy z Grotnik, którzy otrzymali jedno upomnienie. Na przeciwnym biegunie mamy Włoszakowice, które zgromadziły najwięcej kartek.

FAIR PLAY

W klasyfikacji Króla Strzelców na czele Karol Miś z Włoszakowic (14 bramek), ale po piętach depcze mu już Kacper Łeszyk z Krzycka Wielkiego (12 bramek). Znając charakter naszej ligi i wyniki hokejowe, duże szanse, by zagrozić tej dwójce mają także kolejni zawodnicy: Oskar Grześkowiak (Grotniki Team) i Artur Musielak (Bukówiec Górny) z 9 golami.

strzelec IX 2022

Zapraszamy serdecznie na ostatnie mecze i ceremonię zakończenia, która odbędzie się tuż po ostatnim gwizdku. Liga odbywa się pod Hnorowym Patronatem Wójta Gminy Włoszakowice.

Kompleks Boisk Sportowych "ORLIK" w Krzycku Wielkim.
Niedziela, 25 września 2022 r.
Start: godz. 10:00

Arkadiusz Szymczak

2 Gru
XXIX ZŁAZ MIKOŁAJKOWY
02 12 10:00 - 14:00
3 Gru
Jarmark Gwiazdkowy
03 12 15:00 - 20:00
Zobacz wszystkie Dodaj wydarzenie

button GTS

Mapa tras rowerowych

Mapa atrakcji turystycznych

Stacja Meteo w Boszkowie

Rodo flaga Uni Europejskiej

ETR