Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Siódma rywalizacja w duchu Fair Play

Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

Orzeł Dłużna już po raz siódmy zorganizował turniej piłkarski dla niezrzeszonych drużyn. Podobnie jak w latach poprzednich w wydarzeniu wzięło udział pięć drużyn.

Turniej Fair Play w Dłużynie rozpoczął się o godzinie 12 od powitania uczestników oraz otwarcia imprezy przez Radnego Rady Gminy Włoszakowice Mariusa Sujeckiego. Po losowaniu drużyny przystąpiły do turnieju grając systemem „każdy z każdym”. Podczas zmagań trwających 5 godzin, drużyny rozegrały w sumie 10 spotkań. Zwycięzcą imprezy został Bukówiec Górny, który zgromadził na swoim koncie 10 punktów. Stopień niżej uplasował się Orzeł Dłużyna II a na najniższym stopniu podium zajęła drużyna Oldboy’s Szoguny Krzycko Wielkie. Czwarte miejsce uzyskała drużyna Grotniki Team a stawkę zamknął Orzeł Dłużyna I.