Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Niedzielny turniej piłki halowej

Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

8 zespołów stanęło do walki o zwycięstwo w II Turnieju Halowym Piłki Nożnej zorganizowanym 20 listopada na hali sportowej we Włoszakowicach. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których grano systemem każdy z każdym. Po bardzo zaciętej rywalizacji zwycięzcy grup rozegrali mecz finałowy a drużyny z drugich miejsc rozegrały mecz o 3 miejsce.

Po trwającym 4,5 godziny turnieju zwycięzcą okazała się drużyna z Bukówca Górnego, która pokonała w finale zespół KS Drewno. Na najniższym stopniu podium uplasowała się drużyna Makintosh&Porabiantos, która w meczu o 3. miejsce okazała się lepsza od zespołu KS Podgórna.

W turnieju ponadto wzięły udział drużyny takie jak Atomy, Matixy, FC Tartan, Supa Strikas.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartosz Doroziński (KS Drewno) a najlepszym bramkarzem Martin Napierała z drużyny FC Tartan.

Mecze sędziowali sędziowie Grzegorz Powałowski oraz Filip Konieczny.

Turniej wsparł Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz lokalne firmy.