Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Turniej siatkarski na finał Gminnego Tygodnia Sportu

Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

W sobotę 30 września o godzinie 16 zabrzmiał pierwszy gwizdek rozpoczynający Turniej siatkarski. Impreza odbyła się na hali sportowo-środowiskowej.

Tuż przed rozpoczęciem oficjalnego rozpoczęcia imprezy dokonał wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak. Do zmagań przystąpiło 6 drużyn z terenu gminy Włoszakowice i gmin sąsiednich. Mecze rozgrywane były do 25 punktów do dwóch wygranych setów. Gra toczyła się w dwóch grupach w systemie „każdy z każdym” na dwóch boiskach jednocześnie. Po fazie grupowej rozegrano fazę pucharową.

Po prawie 4 godzinach zmagań poznaliśmy zwycięzców turnieju oraz MVP Turnieju.

Sokół Perkowo – Szoguny Krzycko Wielkie II 2:0

Zwycięzcą turnieju został Sokół Perkowo. MVP Turnieju (najlepszy zawodnik) decyzją sędziów zawodów został wybrany Szymon Lehman z Sokoła Perkowo.

Na zakończenie drużyny odebrały z rąk wójta pamiątkowe puchary i medale.

Turniej został zorganizowany w ramach Gminnego Tygodnia Sportu przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szoguny Krzycko Wielkie.